İstanbul/Türkiye
+90 850 4304050
yapayzeka@yapayzekaakademi.com

Hakkımızda

Training Consulting AI Software

 

1997 yılından berli Bilgi Teknolojileri sektöründe faaliyet göstermekte olan grubumuz, YZA, veri bilimi ve yapay zeka danışmanlık şirketi olan Hasnet Ltd. Şti. 2017 yılında kurdu.

Bilgi teknolojileri konusunda server, hosting, domain, network, yazılım, bulut sunucu, arama motoru konularında uzun yılların deneyim ve tecrübelerini data science ile birlikte Yapay Zeka veri bilimi, makine öğrenim mühendisleri ve yapay zeka mühendisleri için Uygulamalı Laboratuvarlar sağlıyoruz. Veri bilimi kurslarımız akademik öğrenme ile pazardaki talep arasındaki boşluğu kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. yapay Zeka konusunda eğitim, danışmanlıki mentörlük faaliyetleri sürdürmekteyiz.

Yapay Zeka eğitimlerimiz uygulamalalı laboratuvar şeklindedir.

Kurumların rutinleşmiş sorunlarına veri bilimini kullanarak çözümler sunmaktayız. Text, imaj, ses ve video datalarını inceleyerek kurumun ihtiyacı olan veya hali hazırdaki problemlerine tamamı mühendislerden oluşan kadromuz ile çözümler üretmekteyiz.

24 yıllık pazar piyasa tecrübesi olan ekibimizle problemlerinizi analiz edip çözümler için sizlere katma değer sağlayacak öneriler sunuyoruz.

  • Müşteri kayıp analizi
  • Big Data analiz çözümleri
  • Müşteri segmentasyonu analizi
  • Doğal dil işleme ile text email ve web sitesi analizi
  • Yapay zeka yazılım geliştirme
  • Yapay zeka danışmanlığı
  • Tavsiye sistemleri
  • Data stratejileri

Neden Yapay Zeka Akademi

Yapay Zeka Akademi’nin amacı, yeni nesil girişimci veri bilimcisi oluşturmaktır. Mentor ekibimiz deneyimli endüstri profesyonellerinden oluşmaktadır. Mevcut ekonomide teorik çalışma, sertifikasyon ve gerçek iş gereksinimleri arasında çok büyük bir boşluk olduğunu görmekteyiz. Uygulamalı Laboratuvarlarımızda, veri bilimi sorularınızı sormak ve çözmek için uzman eğitmen/danışman lar ile eğitim vermekteyiz. Dahası, öğrencinin farklı dönemlerde sınıfı birden çok kez tekrarlamasına izin veriyoruz; pratik yapmayı ve nihayetinde mükemmelliği öğrenmenin verdiğimiz materyali takip etmekle mümkündür .

Eğitim/Mentor

Danışmanlarımız son derece deneyimli profesyonellerdir. Sektörde uzun yıllar çeşitli teknoloji projelerinde çalışmışlardır. Veri bilimi profesyonellerinin işlerinde başarılı olabilmeleri için gerekli beceri setini anlıyoruz. Üst düzey proje kapsamından programlama gereksinimleriniz için kodlama ve hata ayıklamaya kadar odaklanırlar. Danışmanlarımız gerçek zamanlı proje deneyimi yaşamanıza, veri bilimi geliştirme yaşam döngüsünü anlamanıza , yapay zeka , veri bilimi , makina öğrenmesi ve derin öğrenme ile ilgili teknolojileri kullanarak sizlere bu konuda eğitim/mentörlük vermekteyiz.

Veri bilimi mentorlarımız, programlama ve istatistik becerilerinizin değerlendirmesini yapar ve mümkün olan en yüksek beceri seviyesini elde etmenize yardımcı olur. Deneyimlerimize göre, veri bilimindeki çalışmaların% 90’ı, yalnızca deneyime sahip olanların size öğretebileceği sorunlara yönelik bir zihniyet ve beceri yeteneği gerektirir.