İstanbul/Türkiye
+90 850 4304050
yapayzeka@yapayzekaakademi.com

Veri Bilimi ve Yapay Zeka

Training Consulting AI Software

Kuruluşların bu teknolojiyi bugün uygulamalarına yardımcı olmak için yapay zeka danışmanlığı sağlıyoruz.

Şirketlerin yapay zeka odaklı ürünler ve çözümler geliştirmelerine yardımcı olmak için makine öğrenimi araçlarını ve algoritmalarını kullanıyoruz. Ekibimiz, Müşterinin iş ortamında Yapay Zeka çözümlerini tasarlama, uygulama ve entegre etme konusunda derin bilgi ve deneyime sahiptir.
Yeni başlayanlara ve büyük kuruluşlara yapay zeka danışmanlığı ve yapay zeka yazılım geliştirme sağlamak, şirket yapıları tamamen farklı olsa da, hem girişimlerin hem de kurumsal müşterilerin yeni yapay zeka girişimlerini başlatırken aynı zorluklarla karşılaştığını fark ettik. Müşterilerimizin ya kendi veri bilimi ekipleri yoktur ya da ekipleri hızla büyüyen bir şirketin ortamındaki tüm görevlerin üstesinden gelemeyecek kadar küçüktür. YZA ile birinci sınıf uzmanları işe alırken zaman kazanacaksınız. Birinci gün veri bilimcilerinden, makine öğrenimi mühendislerinden ve iş profesyonellerinden oluşan ekibimiz, know-how’ı projenize ilk günden getiriyor.

Kuruluşunuzdaki farklı ekiplerle başarılı bir şekilde işbirliği yapıyoruz:

Veri Bilimi ekipleri: Bir şirketin zaten bir veri bilimi ekibine sahip olduğu durumlarda, bilgisayar görüşü, doğal dil işleme ve tahmine dayalı analitik gibi belirli yapay zeka alanlarında derin uzmanlık sağlayan değerli bir varlık haline geliriz. Veri Mühendisliği ekipleri: Makine öğrenimi, şirketinizin temel uzmanlığı olmayabilir. Bu durumda, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize tam olarak karşılık gelen bir makine öğrenimi sisteminin API’sini sağlayan mevcut bir mühendislik ekibiyle çalışıyoruz. Bu şekilde, ekibinizin tamamen yeni bir disiplin öğrenmeye çalışmak yerine birincil görevlerine odaklanmasına izin veriyoruz. İş birimleri: Bu tür bir işbirliği genellikle işletme için bir kavram kanıtı geliştirerek başlar. Tipik olarak paydaşlar teknik olmayan ve çok “yüksek seviye” hedefleri olan kişilerdir. Bu hedefleri mantıksal adımlara ayırarak, kullanım durumlarını tanımlayıp önceliklendirerek ve karmaşık sonuçlar elde etmek için her kullanım durumu için en iyi çözümü sağlayarak onlarla yakın bir şekilde çalışıyoruz.