İstanbul/Türkiye
+90 850 4304050
yapayzeka@yapayzekaakademi.com

Meetup 3

Training Consulting AI Software

Bir önceki etkinliğimizde bir kaç farklı kaynağından veriyi bulmak, veri üzerinde temizleme (düzenleme, ekleme), analiz ve görselleştirme ve Basit Regresyon analizi örneği yapmıştık.

Bu etkinliğimizde veri ayıklama, veri analizi, veri görselleştirmesi ve Regresyon analizi üzerine vakaa çalışmaları yapacağız.

Etkiliğimiz uygulama ağırlıklı olacağı için tablet, laptop ile gelinmesi tavsiye ederiz.

Etkinliğimizin programı :
19:00-19:15 Tanışma, networking çay kahve
19:15 – 20:00 Veri ayıklama, veri analizi, veri görselleştirmesi üzerine vakaa çalışmaları
20:00-20:10 Ara
20:10-21:00 Regresyon analizi üzerine vakaa çalışmaları

Kullanacağımız araçlar: Anaconda, jupyter notebooks, python, numpy, pandas, matplotlib, scikit-learn

Meetup yeri:
https://www.eofis.com.tr/
E-ofis Nurol Tower Şişli lokasyonu.
https://www.eofis.com.tr/nurol-tower

E-ofis:
2010 yılında Yeşilköy EGS Business Blokları’ nda kurulan eofis İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Konya ve Mersin şubelerinde Sanal ofis, Hazır ofis ve Toplantı odası kullanımı hizmetleri vermektedir.

eOfis; A+ plaza ve lokasyonlardaki tüm ofislerindeki çalışma alanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. eOfis dünya çapında birçok ülkede hizmet ağı bulunan Alliance Business Centers Network (www.abcn.com ) ve eOffice kuruluşu üyesidir.

Mobil çalışan, ofisinde sık bulunmayan ve bir ofisin genel maliyetleri ile uğraşmak istemeyen, girişimcilerden profesyonellere kadar çok farklı iş kollarında çalışan şirketlere %80 maliyet avantajıyla gerek teknolojik alt yapısıyla gerek modern ofis ve toplantı alanlarıyla kaliteli ofis çözümleri sağlar.