İstanbul/Türkiye
+90 850 4304050
yapayzeka@yapayzekaakademi.com

Yapay Zeka Destekli Metin Analizi

Training Consulting AI Software

Doğal Dil İşleme

Ürünlerinizi NLP özellikleriyle güçlendirin ve e-postaları, tweet’leri ya da tüm verileri işinizi büyütmek için dönüştürün.

Benzersiz gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak oluşturulmuş metin analizi yazılımı

Metin verilerinden anlam çıkarmanıza ve raporlama ile analizi hızlandırmanıza yardımcı olan özel metin analizi yazılımı geliştiriyoruz. Müşterilerimiz için proje teslimatını hızlandırmak için tescilli doğal dil işleme teknolojimizi kullanıyoruz. NLP çözümlerimiz, müşteri geri bildirim analizi, müşteri destek otomasyonu, bilgi erişimi, anlamsal arama gibi müşteri odaklı girişimlerinizi ilerletmek için tasarlanmıştır.

 

NLP teknolojisi ile ürününüze güç katın

Natural Language Processing’in gücüyle ürünlerinizin müşteri katılımını ve memnuniyet oranlarını artırın. Anlamsal arama Konuşma tanıma Metin kategorizasyonu Bilgi çıkarma (konu sınıflandırmasından varlık çıkarmaya)

Sosyal medya analizi için NLP API

Sosyal medyadaki metin verilerini analiz etmek ve demografik bilgiler ve daha fazlası dahil olmak üzere zengin kitle içgörülerinin kilidini açmak için kullanımı kolay bir Doğal Dil İşleme API’sı: Cinsiyet Yaş yer İlgi Alanları Dil vb.

Müşteri geri bildirim analizi için özel NLP modelleri

Basit etki alanı benimsemenin ötesine geçen özel modellerle desteklenen müşteri geri bildirim analizi yazılımı. Müşterileri ve potansiyel müşterileri farklı bir dil kullanan şirketler için mükemmeldir. Duygu analizi Konu algılama Duygu puanlı konu çıkarma Anlamsal ontoloji gelişimi

Neden bizimle çalışıyorsun

Harika bir metin analizi yazılımı oluşturmayı kolaylaştırıyoruz

Özelleştirilebilir çözümler

Ortalamaya razı değiliz. Çözümlerimiz, müşterilerin özel ihtiyaçlarına ve verilerinin doğasına uyacak şekilde uyarlanmıştır.

Son teknoloji modeller

Her zaman tahminlerimizi geliştirmek ve mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için yeni yollar arıyoruz.

Ölçeklenebilir sonuçlar

Geleceği planlıyoruz. Çözümlerimiz, yeteneklerinizi sürekli artıran işletmenizle birlikte büyüyecektir.

Son derece profesyonel ekip

Müşterilerimiz için yaptığımız her şeyde büyüklüğün peşinden gitmeye kararlıyız.