İstanbul/Türkiye
+90 850 4304050
yapayzeka@yapayzekaakademi.com

Yapay Zeka ile Görüntü Analizi

Training Consulting AI Software

Benzersiz gereksinimleriniz göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bilgisayar görüntü yazılımı

Ekibimiz, çığır açan inovasyonu sağlamak için bilgisayarla görme teknolojisinin kullanımında uzmanlaşmış birinci sınıf makine öğrenimi mühendisleri ve altyapı mimarlarından oluşmaktadır. Bir bilgisayar vizyonu şirketi olarak, çalışma şeklinizi anlamlı bir şekilde değiştirecek ve şirketinize gerçek iş sonuçları getirecek akıllı çözümler oluşturmayı hedefliyoruz. Her zaman özel ihtiyaçlarınızı dinliyoruz. İster görsel görevlerin otomasyonu, ister bilgisayarla görme danışmanlığı veya yeni yenilikçi ürünler oluşturma, hepsini yapıyoruz.

Otomatik görüntü etiketleme için çoklu nesne algılama modelleri

Bilgisayarlara farklı nesnelerin neye benzediğini ve bir fotoğraftaki önemli nesnelerin tek başına nasıl tanımlanacağını öğretmek için derin öğrenme ve evrişimli sinir ağları kullanıyoruz. Çoklu nesne algılama, ürün etiketleme için e-ticaret ve fotoğraf etiketleme için sosyal ağlar tarafından kullanılır. Bu bilgisayarla görme teknolojisi, perakendede insan sayma ve lojistikte araç algılama ve sayma için de kullanılabilir. Özel bir görüntü tanıma modeline mi ihtiyacınız var?

Özel görsel arama motoruyla web sitenizdeki arama deneyimini iyileştirin

Görsel Arama, müşterilerin renk, şekil ve hatta doku gibi görsel özelliklere göre ürün aramasına olanak tanıyan e-ticaret çözümlerine güç verir. Görsel benzerlik araması, büyük veri çağında ve sosyal medyadaki büyük yapılandırılmamış veri koleksiyonlarında giderek daha önemli hale geliyor. Özel bir görsel arama motoruna mı ihtiyacınız var?

Görüntü segmentasyon modelleriyle görsel verilerden daha fazla içgörü elde edin

Görüntü bölümleme, bir görüntüyü birden çok parçaya böler ve genellikle bir görüntünün temsilini daha anlamlı ve daha kolay analiz edilebilecek bir şeye dönüştürmek için kullanılır. Görüntü bölümleme teknolojisi, tıbbi görüntü işleme, yüz tanıma, yaya algılama alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Görüntü analizi projenizle ilgili yardım mı arıyorsunuz?

3B nesne analizi için gerçek zamanlı yoğun nokta bulutu oluşturma

Nokta bulutları, gerçek dünya öğelerinin veya sahnelerinin doğru modellerinin oluşturulması için 3B modellemede kullanılır. Büyük veri uzmanlarımız, fiziksel dünyanın sürükleyici 3B modellerini büyük kolaylık ve hızda oluşturmanıza yardımcı olabilir. Son yıllarda, bilgisayar grafikleri, sanal gerçeklik ve iletişim için bu teknolojiye yüksek talep var. Aklınızda bir proje mi var?