İstanbul/Türkiye
+90 850 4304050
yapayzeka@yapayzekaakademi.com

Petrol & Gaz & Enerji

Training Consulting AI Software

Enerji Sektöründe Dijital Dönüşüm

Günümüzde enerji sektöründe ülkemizde ve dünyada dijitalleşme etkisiyle güçlü bir değişim yaşanıyor. Ülkemizde başta elektrik, petrol ve gaz olmak üzere enerji sektörüne yapılan yatırımlar artarken buna paralel olarak şirketlerin dijital dönüşüme olan gereksinimleri de artıyor. Türkiye ve dünyadaki sektör eğilimlerine paralel olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözüm ve hizmetleri doğrultusunda enerji sektörünün teknolojik gereksinimlerinin karşılanmasında önemli rol oynuyor.

Akıllı sayaçlar, şebeke yönetim hizmetleri, bulut bilişim, büyük veri ve analitik  alanlarında enerji sektörü için sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle birlikte IT / OT sistemleri ve yönetilen hizmetler kapsamında enerji sektörünün güvenlik ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermekte.

Başarılı Süreç Yönetimi

Enerji sektörüne yönelik çözümlerimiz ile sektördeki varlığımızı daha da pekiştirmeyi ve yeni iş alanlarındaki farklı projelerimizle enerji sektöründeki müşterilerimizin dönüşüm süreçlerini başarıyla tamamlamalarına destek olmaktayız.

*Türkiye’nin petrokimya ürünleri sağlayıcısı Petkim, özelleştirme sonrası yeniden yapılanma sürecinde Türkiye’nin en büyük SAP Projesi SAP ERP Projesi’nde ile çalıştı.

*Türkiye’nin en büyük 7.Sanayi Kuruluşu ve Avrupa’nın en büyük  5. LPG Şirketi olan Aygaz, iş süreçlerinin gelişimi için uçtan uca SAP çözümüne güvendi.Aytemiz Gaz, desteğiyle oluşturduğu Aytemiz Saha Otomasyon Sistemi (ASOS) ile yerli / ithal otogaz tedariği ve satış süreçlerini el terminali ile yapıyor.